Blog

Przeczytaj wpisy z kategorii

Jak to działa?

Cykl poradnikowo-zakupowy, w którym skupimy się na funkcjonalności i zastosowaniu domowych i ogrodowych sprzętów, urządzeń i akcesoriów. Czym kierować się przy zakupie sprzętów do domu i ogrodu? Co sprawia, że są funkcjonalne i praktyczne? Z czego powinny być wykonane, żeby długo służyły? I jak dobrać sprzęty do swoich potrzeb?

Jak to naprawić?

Zepsute sprzęty domowe, drobne naprawy, pomysły na „drugie życie” sprzętów czy prace DIY w domu i ogrodzie – to tematyka porad zawartych w cyklu „Jak to naprawić?”. W naszych poradnikach znajdziesz przydatne informację dotyczące samodzielnej naprawy domowych i ogrodowych urządzeń.

Jak to posprzątać?

Porady i praktyczne wskazówki dla każdego, komu zależy na utrzymaniu porządku w domu czy ogrodzie. Jak to posprzątać to zbiór praktycznych, uniwersalnych i sprytnych porad dotyczących tematyki sprzątania, usuwania uporczywych plam i zabrudzeń oraz pokonywania trudności, na jakie możemy się natknąć, robiąc porządki.

Sezon na ...

Jak przygotować świąteczne wypieki? Jak udekorować dom na wiosnę? Jak zabrać się za jesienne  porządki? Co podarować bliskim na gwiazdkę? Cykl „Sezon na…” to odpowiedź na wszystkie pytania, które zwykle zadajemy sobie wraz ze zmianą pory roku czy zbliżającymi się świętami.

Kadax Party!

Przyjęcie urodzinowe z własnoręcznymi wypiekami? Garden party na działce? Urodziny z kulinarną niespodzianką? W ofercie Kadax znajdziemy wiele produktów, które ułatwią przygotowanie przyjęć i uroczystości. Kadax Party to zbiór porad dotyczących ich organizowania w domu i ogrodzie.

Kalendarz Ogrodnika

Kiedy siać warzywa do gruntu? Kiedy podcinać gałęzie? Jakie są sezonowe warzywa w czerwcu? Kiedy zabrać się za jesienne porządki? W tym cyklu przedstawiamy czytelnikowi, jakie prace w danym tygodniu/miesiącu/porze roku są konieczne do wykonania w ogrodzie. Porady będą dotyczyły prac związanych z nasadzeniami roślin, sianiem kwiatów i...

Przepisy i porady

Brakuje pomysłów na obiad? Masz dość jedzenia ciągle tego samego? Tutaj znajdziesz inspiracje na pyszne dania i potrawy, które zachwycą Twoich domowników i oczarują gości. Dowiesz się również jak w pełni wykorzystać wszystkie możliwości kuchennych sprzętów i "odkryjesz" ich zastosowanie lub zyskasz nową wiedzę jak skutecznie je wykorzystać.

Jak to urządzić?

Cykl skierowany do osób, które właśnie się przeprowadzają, planują remont lub po prostu potrzebują zmiany w swoim codziennym otoczeniu. Dostarczamy pomysłowych rozwiązań i inspiracji związanych z urządzaniem codziennej przestrzeni – tworząc artykuły poradnikowe z ciekawostkami dotyczącymi nowoczesnego urządzania wnętrz.

Zorganizuj się z Kadax

Organizacja domowej przestrzeni to nie lada wyzwanie! W cyklu „Zorganizuj się z Kadax” inspirujemy i uczymy, jak organizować domowe przedmioty, jak zrobić i utrzymać porządek oraz jak prowadzić dom, w którym wszystko jest zawsze na swoim miejscu. Dobrze zorganizowana przestrzeń to wygodniejsze i mniej zabałaganione życie.