Wieczka i zakrętki

Wieczka i zakrętki
Wybierz filtr
Wybierz filtr
Pokaż produkty
Bestseller
Okazja

Zakrętki do słoików

Domowe przetwory nie mają sobie równych, lecz ich smakowitość w dużym stopniu zależy od szczelnego zamknięcia. W Kadax oferujemy najwyższej jakości zakrętki do słoików, które pomogą Ci na dokładne zamknięcie przetworów. Dzięki nim zatrzymasz wyjątkowy smak owoców i warzyw przez całą zimę!

Bezpieczne domowe przetwory, dzięki trwałemu zamknięciu!

W Kadax, niezależnie od rodzaju produktu, zawsze stawiamy na jakość. Nie jest to pusty marketingowy slogan, lecz nasze firmowe motto, którym kierujemy się wybierając produkty do naszej oferty.

Wszystkie zakrętki do słoików dostępne w naszym asortymencie są wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury i przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Co więcej, niektóre wieczka ze stali ocynkowanej mają silikonowe uszczelki, które oddzielają metal od kontaktu z przetworami co pozytywnie wpływa na smakowitość przetworów.

Niezależnie od wyboru, możesz być pewny, że kupując zakrętki do słoików w Kadax, kupujesz produkt na długie lata. Ich wysoka jakość wykonania zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Uniwersalne zakrętki do słoików najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne wieczka, która sprawdzą się idealnie zarówno do kwaśnych, jak i słodkich przetworów z owoców i warzyw.

Oferujemy dobre zakrętki do słoików na miód. Wieczka pszczelarskie są obowiązkowe do prawidłowego przygotowania miodu. Nie odróżniają się one od tych ze stali ocynkowanej, które są wykorzystywane do domowych przetworów, niczym innym niż swoim wyglądem. Zazwyczaj mają one wzór nawiązujący do wyrobów pszczelarskich, dlatego już na pierwszy rzut oka widać, co jest przechowywane w słoiku.

Na łatwe odgadnięcie zawartości słoików pozwalają zakrętki do słoików z nadrukiem grzybów, owoców lub warzyw. Takie wieczka do słoików przedstawiają grzyby, owoce lub warzywa, dzięki czemu nawet w ciemnej spiżarce czy piwnicy bez problemu odgadniesz ich zawartość.

Jeśli jednak ciekawe wzory nie są dla Ciebie atrakcyjne wizualnie, to z pewnością spodobają Ci się stalowe lub plastikowe zakrętki do słoików o jednolitym kolorze. Są one idealne dla miłośników minimalizmu. Zakrętka ma wyłącznie jeden kolor, dzięki czemu przetwory w kuchni prezentują się lepiej w nowoczesnych przestrzeniach. W takim przypadku także możesz zapewnić sobie pewność zawartości słoika poprzez odpowiednie skrupulatne dopasowywanie kolorów nakrętki do wybranych przetworów.Wieczka do słoików w różnych wariantach

Wieczka do słoików w różnych wariantach

W naszym sklepie oferujemy sprzedaż różnych rodzajów wieczek. Znajdziesz u nas popularne zakrętki do słoików twist off. Są one plastikowe lub metalowe. Posiadają specjalne wypustki, które dopasowują się do rowków gwintu słoika lub butelek. Zapewniają najwyższą szczelność opakowania i są proste w użyciu.

Do prawidłowego zamknięcia przetworów ważne jest zwrócenie uwagi na ilość rowków i wypustek. Zakrętki do słoików typu twist off mogą mieć cztery lub sześć gwintów, a przetwory będą szczelne wyłącznie wtedy, gdy nakrętka będzie pasować do gwintu.

Jeśli jesteś amatorem domowych przetworów, to postaw na wieczka z klikiem. Zakrętka posiada specjalną wypustkę, która kilka po odpowiednik zapasteryzowaniu. Dzięki temu masz pewność, że słoik jest odpowiednio zamknięty.

Szczelne zamknięcie słoików - zakrętki i wieczka w różnych rozmiarach

Obawiasz się, czy znajdziesz w naszej ofercie odpowiednie wieczka do słoików? Zakrętki oferujemy w kilkunastu różnych rozmiarach, dlatego jesteśmy przekonani, że w sklepie Kadax znajdziesz rozmiar i wzór, który będzie idealny do prawidłowego zamknięcia Twoich przetworów.

Oferujemy nakrętki na słoiki zarówno w małych rozmiarach, które pasują do mini słoiczków z przetworami, jak i tych nieco większych, które są przydatne do prawidłowego zamknięcia butelek czy dużych słoików z ogórkami.

Rozmiary, które są dostępne w naszej ofercie obejmują, m.in.: zakrętki do słoików fi 53, zakrętki do słoików fi 100, zakrętki do słoików fi 89, zakrętki do słoików fi 77 czy wieczka do słoików fi 63.

Niezależnie od tego, jaki produkt wybierzesz z naszej oferty - czy będzie miał on szalony wzór czy jednolity kolor, czy będzie duży czy też mały - możesz być pewny co do niezłomnej jakości produktu, która zapewni Ci świeże przetwory na długie lata.

Szybka wysyłka każdego zamówienia

W Kadax możesz liczyć nie tylko na to, że każdy dostępny produkt odznacza się najwyższą jakością, lecz również na to, że Twoje zamówienie zostanie odpowiednio obsłużone. W razie jakichkolwiek problemów, zawsze możesz zapytać naszych konsultantów, który produkt z naszej oferty będzie najodpowiedniejszy do kontaktu z wybraną żywnością. Bardzo dobrze znają oni wszystkie rozmiary i funkcje zakrętek, więc ich pomoc będzie rzetelna i merytoryczna.

Co więcej, każdy produkt wysyłamy szybka wysyłką kurierską. Twoje wieczka do słoików dotrą do Ciebie w ciągu co najwyżej kilku dni! Dzięki Kadax z pewnością zdążysz wykorzystać wszystkie grzyby, owoce i przetwory, by zamknąć ich smak i aromat na całą zimę w szczelnym słoiku.

Zapisz się do newslettera

Promocje, rabaty, aktualności - bądź na bieżąco!

Unikalne zniżki i informację o najnowszych promocjach i wyprzedażach tylko dla subskrybentów. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej okazji!

Porady i inspiracje Zobacz więcej
Odśnieżanie auta
Odśnieżanie auta – jak zrobić to prawidłowo?
Czytaj dalej

Odśnieżanie auta jest pozornie bardzo prostą rzeczą. Niby każdy wie, jak to zrobić, a gdy na szybie lub – co gorsza – karoserii pojawiają się zarysowania, to nikt nie potrafi wskazać winnego. W takiej sytuacji najlepszym i najczęstszym wytłumaczeniem jest zła skrobaczka, lecz to Twój błąd, jeśli wybrałeś nieprawidłowe narzędzie. W artykule podpowiemy Ci, jak i czym odśnieżać auto, aby nie narazić się na uszkodzenie auta i mandaty.

Usuwanie śniegu z paneli fotowoltaicznych
Usuwanie śniegu z paneli fotowoltaicznych – jak zrobić to szybko i bezpiecznie?
Czytaj dalej

Kilka centymetrów śniegu może skutecznie ograniczyć ilość padania promieni słonecznych nawet o 20%. Zważywszy na to, że produkcji energii elektrycznej odbywa się właśnie z pozyskania odpowiedniej ilości słońca, to usuwanie śniegu z paneli fotowoltaicznych wydaje się być niezbędnym działaniem w zimowych miesiącach.

Kiedy i jak odśnieżać dach
Kiedy i jak odśnieżać dach?
Czytaj dalej

Śnieg zalegający na konstrukcji dachu – na szczęście – nie jest już częstym zjawiskiem w Polsce. Jednak po obfitych opadach może zdarzyć się, że usunięcie pokrywy śnieżnej będzie niezbędne. W artykule podpowiemy Ci, kiedy i jak odśnieżać dach, by zrobić to szybko i bezpiecznie.