Znacznik ogrodowy do sadzenia Rauma 4-zębne 50 cm

nr kat: 142113

73,99 zł
Liczba zębów (2 do wyboru) 5

Wysyłka już Więcej Zamówienie będzie wysłane zgodnie z deklaracją na stronie lub w 24h od momentu opłacenia lub wybrania opcji za pobraniem. Zamówienia realizowane są w dni robocze

Stan magazynowy: W magazynie

Darmowa dostawa: Od 149 zł Więcej Darmowa dostawa Twoich zakupow dla wartości koszyka powyżej 149zł Sprawdź szczegóły

Zwrot do 30 dni Więcej Produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni Sprawdź szczegóły

Masz więcej pytań dotyczących tego produktu? Nasi eksperci służą pomocą!

Wygodna praca na roli nie istnieje? Jeśli tak uważasz, musimy Ci poddać rozwiązanie, które pozwoli Ci nieco zmienić pogląd na tę sprawę. Dzisiaj rolnik musi pójść z duchem czasu, więc i jego narzędzia pracy powinny być nowoczesne. Takie, które pomogą mu uzyskać żyzne plony i sprawią, że uprawiane przez niego rośliny będą odpowiednio się rozwijały. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne narzędzie - znacznik ogrodowy marki KADAX, dzięki któremu wyznaczysz na polu równe grządki pod uprawę.

Termin siewu i sadzenia to jedne z najważniejszych okresów w kalendarzu każdego rolnika i gospodarza. Nasz drobiazgowo wykonany znacznik z marszu stanie się najlepszym kompanem osób uprawiających rolę lub posiadających większe pole przy domostwie. Przedmiot bardzo ułatwia prace przy siewie i sadzeniu. Uniwersalne narzędzie ogrodowe przeznaczone jest do znaczenia równych grządek pod uprawę roślin w jednakowych od siebie odległościach.

Wytrzymałość to jedno, ale niemniej ważna jest wygoda użytkowania. O to też zadbaliśmy, projektując to wszechstronne narzędzie. Znacznik usprawni Ci pracę przy wiosennych siewach. Dzięki niemu możliwe będzie wykonanie idealnie równych grządek w glebie przygotowanej do siewu lub sadzenia roślin. Jak to dokładnie działa? Znacznik robi równe wgłębienia równoległe, dokładnie wyznaczając linie między kolejnym rzędami. Zanim przystąpimy do pracy, artykuł należy oprawić w trzonek drewniany lub metalowy.

Znacznik, w zależności od wybranej wersji, jest wyposażony w cztery lub pięć wąskich i głębokich zębów, które wyznaczają równy bieg grządek. Przedmiot robi ślady w równych odstępach. Został wykonany z materiału najlepszej jakości – stali, która nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, zniszczenia ani porysowania. Dzięki temu jest to przydatny produkt na lata. Nie zniszczy się pod wpływem nacisku i nie jest podatny na korozję. Popracuje z Tobą przy niejednym wysiewie!

Wysokiej jakości narzędzie, tak jak wspominaliśmy, dostępne jest w dwóch wersjach – część robocza znacznika 5-zębnego ma 100 cm szerokości, a wersja 4-zębna 50,5 cm szerokości. Stalowy produkt jest odporny na uderzenia mechaniczne, a także obicia kamieni podczas wyznaczania grządek na polu uprawnym. Nie boimy się stwierdzić, że jest to podstawowe narzędzie rolnika!


Parametry dla Znacznik do sadzenia
Więcej informacji
Marka KADAX
Waga [kg] 0.88
Seria Rauma
Szerokość zęba [cm] 3.30
Kolor Czarny, Srebrny
Dodatkowe atuty Odporność na uszkodzenia, Zdejmowane zęby
Przeznaczenie Prace ogrodowe
Kod producenta K1812
Rodzaj Znaczniki
Materiał Stal
Szerokość [cm] 50.50
Długość [cm] 9
Gwarancja 2 lata
Liczba zębów 4
Materiał głowicy Stal
Liczba sztuk 1
Opinie dla Znacznik do sadzenia
Brak opinii o produkcie. Podziel się opinią o produkcie.
    Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!