MALARSKI WAŁEK ZAPAS DO WAŁKA SZNURKOWY 25cm

13,19 zł

Wysyłka już Więcej Zamówienie będzie wysłane zgodnie z deklaracją na stronie lub w 24h od momentu opłacenia lub wybrania opcji za pobraniem. Zamówienia realizowane są w dni robocze

Stan magazynowy: W magazynie

Darmowa dostawa: Od 149 zł Więcej Darmowa dostawa Twoich zakupow dla wartości koszyka powyżej 149zł Sprawdź szczegóły

Zwrot do 30 dni Więcej Produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni Sprawdź szczegóły

Zapas malarski wałek sznurkowy 25x9cm

Użyteczny i przydatny przy chropowatych powierzchniach i tynkach zewnętrznych wałek malarski marki KADAX. Wyściełany i fasadowy produkt powstał z myślą o nierównych ścianach i elewacjach, które wymagają profesjonalnego i dostosowanego do warunków sprzętu.

Zapas malarski idealnie nadaje się do malowania chropowatej elewacji nowego domu. Przedmiot skutecznie i dokładnie rozprowadza farbę, nie pomijając żadnych szczegółów.


Wałek malarski do farby niezbędnik podczas remontu

?Wałek malarski posiada zwiększoną chłonność, a to dzięki grubemu włosowi, w który jest wyposażony. Artykuł cechuje się zdolnością skutecznego pokrywania farbą nierówności powierzchni.

?Przeznaczony jest do bardzo nierównych ścian, a także do powierzchni o dużej wielkości, gdzie wymagane jest zastosowanie sporych rozmiarów wałka. Zapas malarski spełnia swoją funkcję przy porowatych powierzchniach, skutecznie rozprowadzając farbę.

Wysokiej jakości wałek do malowania

?Wysokiej jakości produkt jest bardzo estetycznie wykonany, tak, by nie tylko wykazywał właściwości praktyczne, ale też umożliwiał wygodne użytkowanie.

?Długi włosień delikatnie i precyzyjnie nakłada farbę na ścianę, nie opryskując otoczenia i nie powodując nieestetycznie wyglądających zacieków. Produkt to też dobre rozwiązanie do malowania tradycyjnych tynków cementowo-wapiennych. Wałek powinien być wykorzystywany tylko na zewnątrz.

,

??SPECYFIKACJA:

  • Zapas wałek malarski 1szt
  • Materiał: włókno akrylowe
  • Kolor: zielony
  • Wymiary: 25 x 9 cm

Miękki zapas malarski do malowania

?Kupując wałek, warto zaopatrzyć się też w jedną z rączek, która umożliwia wygodne manewrowanie zapasem podczas malowania powierzchni.

?Produkt jest bardzo miękki, dzięki czemu znika obawa przed porysowaniem czy zniszczeniem malowanej powierzchni. Dodatkowo włókno z materiału nie zmienia kształtu, a po odkształceniu łatwo i szybko powraca do swojego pierwotnego wyglądu.

?Przedmiot cechuje się dużą elastycznością, co znacznie pomaga przy malowaniu tynków czy elewacji. Produkt nie jest atakowany przez mole, grzyby czy bakterie, posłuży więc przez długi czas. Jego ważną cechą jest odporność na działanie promieni słonecznych, co jest ważne w przypadku długotrwałego i intensywnego malowania elewacji domu.

?Dostępne są dwa rozmiary artykułu: 90x250 mm oraz 90x200 mm.

Chcesz ułatwić sobie remont i wykończenia? Sięgnij po zapas malarski!


Parametry
Więcej informacji
Producent KADAX
Kod producenta K524
Opinie
Brak opinii o produkcie. Podziel się opinią o produkcie.
    Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!