KRATKA MALARSKA DO WAŁKA MALOWANIA MAŁA 31x23 cm

4,39 zł

Wysyłka już Więcej Zamówienie będzie wysłane zgodnie z deklaracją na stronie lub w 24h od momentu opłacenia lub wybrania opcji za pobraniem. Zamówienia realizowane są w dni robocze

Stan magazynowy: W magazynie

Darmowa dostawa: Od 149 zł Więcej Darmowa dostawa Twoich zakupow dla wartości koszyka powyżej 149zł Sprawdź szczegóły

Zwrot do 30 dni Więcej Produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni Sprawdź szczegóły

Kratka malarska do wałka mała, do malowania

Bez wątpienia przy remoncie mieszkania warto zaopatrzyć się w jakościowy sprzęt, który nie tylko usprawni nam pracę, ale też zapewni wymarzony efekt końcowy. Takim przedmiotem jest nasza kratka malarska, dzięki której pozbędziesz się z wałka nadmiaru farby.

Produkt malarski zapobiega chlapaniu, a na wałku lub pędzlu za każdym razem pozostaje taka sama ilość materiału, co gwarantuje równomiernie pokrycie malowanych powierzchni.


Kratka malarska do farby niezbędnik podczas remontu

?Kratka malarska okazuje się niezwykle pomocna podczas wykonywania wszelkich prac malarskich w domu czy na zewnątrz. Zamontowana wewnątrz wiadra malarskiego służy do odsączania narzędzi malarskich z nadmiaru farby czy środka gruntującego.

?Użycie kratki malarskiej zmniejsza zużycie farby i zapobiega chlapaniu, a na wałku lub pędzlu za każdym razem pozostaje taka sama ilość materiału, co gwarantuje równomiernie pokrycie malowanych powierzchni.

Duża kratka malarska z wygodnym uchwytem

?Produkt malarski wyposażony jest w wygodny uchwyt, który daje możliwość komfortowego użytkowania kratki, przemieszczania się i usuwania nadmiaru farby z wałka.

?Przedmiot posiada specjalną podpórkę, który umożliwia ustabilizowanie na wiadrze. Plastikowa kratka jest przeznaczona do wyciskania nadmiaru farby ze wszystkich rodzajów wałków czy pędzli.


??SPECYFIKACJA:

  • Kratka malarska
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: niebieski
  • Wymiary: 30,5 x 23 x 1,4 cm

Wytrzymała plastikowa kratka do malowania

?Przedmiot wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest przede wszystkim bardzo lekkie, co znacznie ułatwia transportowanie kratki i łatwe poruszanie się ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami malarskimi po remontowanym pomieszczeniu.

?Wytrzymały materiał jest odporny na obicia, więc przy właściwym i rozsądnym użytkowaniu kuwetę wykorzystamy przy niejednym remoncie czy przemalowywaniu ścian w domu lub mieszkaniu.

Kratka do wiadra i wałka szeroka oferta

?Prezentowana kratka to element przeznaczony do skompletowania z wiadrem wraz z nim pozwoli na prawidłowe przygotowanie wałka do rozprowadzania farby po powierzchni, dzięki czemu preparat nie będzie ściekał po dekorowanym podłożu.

?Dostępne są dwie wersje kolorystyczne produktu: niebieska i czarna. Rozmiar kratki to 31x23 cm. Akcesorium malarskie można nabyć także w pakiecie z 3, 6, 12 sztukami.

Chcesz ułatwić sobie remont i wykończenia? Sięgnij po kratkę malarską!


Parametry
Więcej informacji
Producent KADAX
Kod producenta K494_1
Opinie
Brak opinii o produkcie. Podziel się opinią o produkcie.
    Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!